PIANA

Herkules Piana Wężykowa Całoroczna

EAN: 5902986354380

Jednokomponentowa pianka poliuretanowa o obniżonej rozprężności HERKULES w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, oraz uszczelniania i wygłuszania przestrzeni pomiędzy materiałami. Piana utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.
Produkt podsiada bardzo dobrą przyczepność do większości materiałów stosowanych w budownictwie takich jak: styropian, profile PVC-U, drewno i materiały drewnopochodne, podłoża mineralne (cegła, beton, gips itp.), metale.

Zastosowanie

Uszczelnianie wokół ościeżnic drzwiowych i okiennych, osadzanie parapetów i rur wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Izolacja termiczna dachów i stropodachów. Uszczelnianie i wypełnianie przestrzeni konstrukcyjnych czy ścianek działowych. Wypełnianie szczelin (do szerokości 2 cm) w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków metodą „lekką-mokrą”.

Parametry techniczne

Kolorystyka

jasnożółty

Temperatura pracy

Od -10°C do +30°C

Czas pełnego utwardzenia

24 godziny

Wydajność

do 45 dm3 (w zależności od temperatury puszki, temperatury i wilgotności otoczenia, jakości i stanu technicznego użytego sprzętu – pistoletu, umiejętności montażysty)

tobbanner