Marki własne

MARKI WŁASNE

LAKMA SAT od ponad 30 lat jest jednym z głównych polskich producentów chemii budowlanej. Oprócz produkcji swoich wyrób brandowych, od wielu lat zajmuje się także wytwarzaniem i konfekcjonowaniem produktów oznaczonych marką własną. Wieloletnie doświadczenie, a także ogromny portfel realizacji i rekomendacji w tym zakresie sprawiają, iż specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze tego typu projektów.  

NASZE MOŻLIWOŚCI

LAKMA SAT dysponuję dwoma niezależnymi nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, przy których znajdują się w pełni wyposażone laboratoria zajmujące się zarówno pracami badawczo – wdrożeniowymi, jak i bieżącą kontrolą jakości. Doświadczony personel i indywidualne podejście do każdego projektu sprawiają, iż nasi Klienci mają poczucie bezpieczeństwa i gwarancji powierzonym produktom spod znaku Private Label.

NASZA OFERTA

USZCZELNIACZE

silikony, akryle, kleje montażowe, uszczelniacze hybrydowe, dwukomponentowe 2K, a także innowacyjne silikony NO MEKO. Wybrane uszczelniacze możemy konfekcjonować zarówno w kartusze, jak i folie tzw. „kiełbaski” o pojemności 400 i 600 ml.

uszczelniacze-linia-produkcyjna.png
marki-wlasne-grafika-min.png

FARBY I GRUNTY

dysponujemy własnymi recepturami dla najwyższej jakości ceramicznych i lateksowych farb wewnętrznych, a także akrylowych farb i gruntów akrylowych, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy jakością, a ceną.

SYSTEMY OCIEPLEŃ

jako doświadczony producent w branży termomodernizacji metodą ETICS, posiadamy duże moce przerobowe dzięki czemu oferujemy aż 11 rodzajów tynków cienkowarstwowych, grunty, kleje oraz farby elewacyjne.

5.jpg
grafika-ochrona-betonu-i-metalu.png

OCHRONA I DEKORACJA BETONU

posiadamy duże doświadczenie w produkcji trwałych powłok dekoracyjno ochronnych dedykowanych podłożom mineralnym. Nasze farby i impregnaty stosowane są do malowania posadzek betonowych, mostów, cokołów, kostki brukowej, tynków cementowych itp.

OCHRONA I DEKORACJA DREWNA

oferta wyrobów do ochrony i dekoracji drewna obejmuje impregnaty, lakiery, lakierobejce, oleje, emalie i kleje. Posiadamy linię skierowaną zarówno do Klientów DIY, jak i do Klientów B2B.

adobestock_77924845.png

TWOJA MARKA, TWÓJ ROZWÓJ

Jeśli myślisz o rozwoju swojej działalności i jesteś zainteresowany sprzedażą produktów chemii budowlanej logowanej własną marką, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Szybki proces decyzyjny, własne zaplecze laboratoryjne i produkcyjne, a także pomoc w projektowaniu szaty graficznej  i koordynacji działań pod kątem prawidłowego oznakowania etykiet podkreślają naszą kompleksową obsługę.

Jeśli nasza oferta może być rozwiazaniem dostosowanym do Twoich potrzeb, skontakuj się z nami.

 Łukasz Lipiec

Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. Sieci i Marek Własnych

Marki własne