Francesco Guardi

Francesco Guardi Collezione

Stworzyliśmy markę ekskluzywnych farb i tynków Francesco GUARDI Collezione wierząc, że w każdym z nas tkwi pasja do tworzenia indywidualnej i eleganckiej przestrzeni życiowej. Nasze produkty, wyprodukowane z wysublimowaną dbałością o detale, powstały aby zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych miłośników wnętrz i fasad, otwartych na nowości i niebanalne rozwiązania.

Właściwości produktów

lakma_karty_ikony_iskrzy-72.png

Mnogość kolorów

lakma_karty_ikony_iskrzy-73.png

Łatwa aplikacja

lakma_karty_ikony_iskrzy-74.png

Wyjątkowe efekty

lakma_karty_ikony_iskrzy-75.png

Produkty z atestem

lakma_karty_ikony_iskrzy-77.png

Najwyższa jakość

lakma_karty_ikony_iskrzy-76.png

Do wewnątrz i na zewnątrz

lakma_serwis_www_guardi_2_iskrzy.jpg
guardi_logo.png

Produkty z pasją

Wierzymy, że w każdym człowieku drzemie nieustanna chęć tworzenia czegoś indywidualnego. W odpowiedzi na potrzeby takich osób powstała marka Francesco Guardi Collezione, która bazuje swoją działalność na wyjątkowych produktach do Państwa domów.

Uważamy, że domowa przestrzeń jest czystym płótnem, a każdy z nas artystą, który za pomocą odpowiednich produktów oraz narzędzi może wykreować swoje własne dzieło sztuki w zaciszu domowej przestrzeni. Uważamy, że sercem jesteśmy w nowoczesnym, pełnym niekonwencjonalnych pomysłów świecie, jednocześnie kierując się napływającym i niesamowicie urzekającym nas od lat, włoskim klimatem XVIII wieku.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NASZEJ OFERCIE?

Francesco Guardi Collezione w skuteczny sposób podpowiada jak szybko i efektywnie wykreować swój własny wnętrzarski styl. Robimy to za sprawą nieustannie napływających nowości w postaci produktów, jakimi są farby, masy, tynki oraz panele dekoracyjne.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę produktową, strefę inspiracji oraz nieustannie zmieniające się nowości. Gwarancją jest szereg zachwycających swym wykończeniem farb o efekcie diamentowego pyłu, miedzi, gwiezdnej nocy czy aksamitu oraz wiele więcej. Nasza marka słynie także z mas dekoracyjnych nadających efekt płatków złota, kryształu lub betonu. Wszystko to z myślą o stworzeniu niepowtarzalnych wnętrz, w których będą Państwo spędzać każdy swój dzień.

lakma_serwis_www_guardi_1_iskrzy.jpg
guardi-1.png

Farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne to produkty stworzone dla osób, którym zależy na wyjątkowym efekcie i niecodziennym wyglądzie pomieszczenia. Względem standardowych farb wyróżniają się cechami, takimi jak ozdobna faktura powłoki, efekt odbijający promienie światła i bawiący się jego reflekasmi oraz naśladowanie wyglądem różnorakich materiałów. Z uwagi na osiągane przez te farby efekty, zazwyczaj stosowane są do dekoracji jednej ściany pomieszczenia lub jej fragmentu.

 

lakma_guardi_zdjecie_produktow_3_iskrzy.png

Masy dekoracyjne

Masy dekoracyjne to bardzo ciekawa grupa produktów, która może sprawić, że na nowo zakochasz się we wnętrzach swojego domu poprzez nadanie im wyjątkowego charakteru. W zależności od wybranej masy możesz uzyskać efekt płatków złota, srebra, kruszonego grafitu trawertynu lub betonu, które świetnie akcentują wybrane fragmenty ścian i wpisują się w różne style wykończenia wnętrz.

guardi-2.png

Tynk i okładziny elewacyjne

Tynk kwarcowy oraz Panele kwarcowe to wyjątkowe produkty charakteryzujące się unikalnym wyglądem względem standardowych produktów służących jako warstwa wykończeniowa elewacji. Efekt ten osiągany jest przez znajdujące się w nich naturalne kruszywo kwarcowe i wysokojakościową żywicę, dzięki której osiągają one bardzo wysokie odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia fizyczne. Inną ciekawą alternatywą może być użycie Trawertynu, który doda charakteru Twojemu wnętrzu lub elewacji.

lakma_serwis_www_guardi_4_iskrzy.jpg

Sprawdź inne marki

Lakma Spec

To grupa wyrobów, która powstała z myślą profesjonalistach dokonujących świadomego wyboru. Parametry techniczno – użytkowe opracowane zostały w oparciu o wyniki badań konsumenckich, dzięki którym grupa uszczelniaczy SPEC jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Poznaj markę
LAKMA SPEC