LAKMA SPEC

LAKMA SPEC

To grupa wyrobów, która powstała z myślą profesjonalistach dokonujących świadomego wyboru. Parametry techniczno – użytkowe opracowane zostały w oparciu o wyniki badań konsumenckich, dzięki którym grupa uszczelniaczy SPEC jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Produkty dedykowane profesjonalistom

Odpowiednio dobrany skład surowców i technologia produkcji sprawiają, że każdy z produktów dedykowany jest do określonych prac bez ryzyka niespełnienia deklaracji parametrów użytkowych. To dlatego zdecydowaliśmy się, aby portfolio produktów sygnowanych marką SPEC objęte zostało 10 letnią gwarancją producenta.

Właściwości produktu

lakma_karty_ikony_iskrzy-70.png

10 lat gwarancji

lakma_karty_ikony_iskrzy-81.png

marka dla profesjonalistów

lakma_karty_ikony_iskrzy-77.png

najwyższa jakość

lakma_karty_ikony_iskrzy-71.png

100% polskiej myśli technologicznej

lakma_karty_ikony_iskrzy-82.png

ponad 30 lat doświadczenia

lakma_karty_ikony_iskrzy-83.png

ponadprzeciętne właściwości użytkowe

lakma_serwis_www_spec_2_iskrzy.jpg
spec-1.png

Silikony Sanitarne

Silikony sanitarne SPEC to najwyższej jakości  masy uszczelniające wzbogacone o unikatową matrycę nanokapsułek, która tworzy na powierzchni mikrobarierę zapewniającą wieloletnią ochronę spoiny przed wzrostem bakterii, grzybów i pleśni.

spec-2.png

Kleje montażowe

Kleje montażowe SPEC produkowane są na bazie polimeru hybrydowego. Wykazują się bardzo dużą siłą klejenia i mocnym chwytem początkowym niemal o wszystkich podłoży spotykanych w budownictwie. Kleje dostępne są w trzech kolorach (biały, czarny i transparentny) oraz w dwóch wersjach pojemności opakowań, tj. klasyczne 280 ml i nowa mniejsza pojemność 150 ml.

spec-3.png

POZOSTAŁE PRODUKTY USZCZELNIAJĄCO - KLEJĄCE

Pozostałą ofertę stanowi wyjątkowej jakości akryl o najwyższym możliwym stopniu białości i wyjątkowo niskim skurczu, bezstyrenowa kotwa chemiczna, wielosezonowa niskoprężna piana pistoletowa, a także mocna spoina, która wykazują 2 x wyższą siłę klejenia od silikonów, idealnie transparentna i możliwa do przemalowania.

Produkty z serii LAKMA SPEC

HIGH TACK

HIGH TACK

klej montażowy

280Ml

 HIGH TACK CRYSTAL

HIGH TACK CRYSTAL

klej montażowy

280Ml

Silikon sanitarny

Silikon sanitarny

280Ml / 150Ml

MOCNA SPOINA

MOCNA SPOINA

masa spoinująco-uszczelniająca

280Ml

Sprawdź inne marki

Lakma Term

Systemy ociepleń LAKMA TERM to gama najwyższej jakości produktów chemii budowlanej potrzebnych do ocieplenia obiektu. Począwszy od klejów czy podkładów gruntujących po tynki i farby elewacyjne.

Poznaj markę
Lakma Term