POWER OF INNOVATION

LAKMA jest jednym z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii budowlanej oraz gospodarczej. Od ponad 30 lat LAKMA oferuje swoim Klientom szerokie portfolio wyrobów zarówno dla Klientów indywidualnych jak i odbiorców przemysłowych z sektora B2B. Doświadczony personel oraz bardzo dobrze rozwinięte i nowoczesne zaplecze laboratoryjno – produkcyjne pozwalają na wytwarzanie innowacyjnych wyrobów o stale powtarzalnej i niezmiennie wysokiej jakości.
Lakma_produkty_mieszane

    

ASORTYMENT I DYSTRYBUCJA

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, LAKMA dynamicznie rozwija swoją sprzedaż zarówno w Kraju jak i na Rynkach całej Europy, a także Ameryce Północnej i Azji.

Obecnie LAKMA SAT koncentruje się na siedmiu głównych grupach produktowych takich jak:

- Systemy ociepleń – zaprawy klejowe, preparaty gruntujące, masy tynkarskie, farby, systemowe wyroby uzupełniające;
- Uszczelniacze – silikony, kleje montażowe, akryle, piany poliuretanowe, uszczelniacze;
- Ochrona i dekoracja betonu, podłoży mineralnych i metalu – farby, grunty, impregnaty, lakiery;
- Ochrona i dekoracja drewna – impregnaty, lakierobejce, emalie, kleje, lakiery;
- Farby i grunty – podkłady gruntujące, farby wewnętrzne, środki glono i grzybobójcze, gładzie;
- Ekskluzywna dekoracja wnętrz i elewacji Francesco GUARDI Collezione – farby i masy strukturalne, tynki, okładziny elewacyjne;
- Wyroby przemysłowe dla Klienta B2B – farby, lakiery, silikony, akryle, uszczelniacze, kleje montażowe;

Ponadto oferujemy naszym odbiorcom produkcję szerokiego asortymentu pod marką własną. Zaufały nam już dziesiątki firm z rozpoznawalnymi i liczącymi się w Europie brandami.

img_8179a.jpg
lakma_linia_produkcyjna_jasniejsza.png

Power of Innovation

Naszym hasłem przewodnim jest „Power of innovation” dlatego też co roku wdrażamy do sprzedaży nowości produktowe z wielu obszarów zastosowań, które często wyróżniają się ponadprzęciętnymi parametrami użytkowymi, aplikacyjnymi oraz końcowym efektem wizualnym. Spośród tysięcy aktywnych sprzedażowo indeksów, wiele projektów okazało się być pionierskimi. LAKMA jest pierwszym w Polsce samodzielnym producentem silikonów dla budownictwa opartych na recepturach opracowanych we własnych ośrodkach badawczych. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy też produkcję ekologicznych, wodnych lakierów do drewna, a Aprobatę Techniczną ITB na system ociepleń otrzymaliśmy już w 1996 roku, jako druga firma w Polsce.

Firmę cechuje bardzo duża elastyczność w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów, zwłaszcza w obrębie sektora B2B, dzięki czemu nasze wyroby obecne są m.in. w tysiącach domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej i zakładach pracy w postaci produktów stolarki okienno-drzwiowej, sprzętów AGD i wielu innych.

sidolux_serwis_o_marce_zdjecie_2.jpg

JAKOŚĆ JEST NAJWAŻNIESZA

Nieustannie dążąc do tego, aby produkty sygnowane brandem LAKMA były synonimem jakości, wszystkie wytwarzane przez nas wyroby spełniają surowe normy w zakresie ich właściwości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Przyjęte przez LAKMA standardy zawarte w międzynarodowych normach Zarządzania Jakością ISO 9001 są gwarantem procesów realizowanych we wszystkich naszych zakładach, które podlegają ciągłemu doskonaleniu i stałej kontroli.

img_7768a.jpg

ZAUTOMATYZOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH

Zarządzanie procesami odbywa się z poprzez system WMS, pozwalający bez ograniczeń konfigurować wymagania Klientów Centrum Logistycznego. Nowoczesne podejście do logistyki w firmie LAKMA powoduje, że optymalizujemy koszty składowania i kompletacji wieloasortymentowej, dystrybuujemy towary we współpracy z największym przewoźnikami w Europie  oraz posiadamy doświadczoną kadrę, gwarantującą fachową pomoc w obsłudze najbardziej złożonych procesów.

To kolejne powody, aby nam zaufać. Nasze procesy ustandaryzowaliśmy w ramach działań prewencyjnych i symulacyjnych – zarówno w obszarze procedur logistycznych, informatycznych czy automatyki magazynowej. Dzięki temu gwarantujemy klientom najwyższą jakość świadczonych usług, nawet w najbardziej nieprzewidzianych wariantach obsługi operacyjnej.

IMG_6977a

ZAPLECZE TECHNICZNE

LAKMA posiada w pełni zautomatyzowany i jeden z najwyższych magazyn wyrobów gotowych w Polsce, o łącznej powierzchni 4500m2. Mieści się tam 16 240 palet, a obiekt posiada 14 poziomów składowania. Dzięki temu dajemy gwarancję terminowości i rzetelności dostaw dla naszych Klientów. Trwałe relacje biznesowe są kluczowym elementem, stanowiącym o wartości przedsiębiorstw na wszystkich rynkach.

 

LAKMA od zawsze dba o poszerzanie kompetencji swoich pracowników i partnerów handlowych. Dlatego też stworzyliśmy profesjonalne centrum szkoleniowe, w Zgierzu przy ul. 3 maja 4. To imponujący obiekt o powierzchni 192 m2. Wewnątrz znajduje się nowoczesna sala multimedialna oraz stanowiska do praktycznych pokazów z zakresu róznych grup produktowych takich jak: systemy ociepleń, produkty do dekoracji wnętrz, fasad, posadzek i wiele innych. 

637e464e37182lakma_serwis_www_firma_zaplecze_techniczne.jpg

RYNKI NA KTÓRYCH FUNKCJONUJEMY

Lakma_mapa_rynki_ISKRZY

Co nas cechuje?

Lakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-04Ekspercka wiedza branżowaLakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-05Ponad 30 lat na rynkuLakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-06Kompleksowość oferty
Lakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-07Własne laboratoriaLakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-08Najwyższe standardyLakma_pro_ikony_w_tresciach_ISKRZY-09Cykliczne szkolenia
Firma