MODESIL

MODESIL NO34

MODESIL NO34 jest jednoskładnikową, elastyczną masą uszczelniającą o neutralnym systemie utwardzania. Daje wysoko elastyczne i trwałe uszczelnienie, charakteryzujące się bardzo dobrą przyczepnością do szyb i materiałów ramek dystansowych (aluminium, tworzywa i stali lakierowanej).
Silikon ten wykazuje bardzo dobrą przyczepność do szkła, drewna oraz większości materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie: tynku, cegły, betonu, gazobetonu, laminatów szklanych, glazury, naturalnych kamieni, metali oraz większości nie plastycznych tworzyw sztucznych, co daje wskazania dla możliwych innych zastosowań. Uszczelnienie jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Zastosowanie - MODESIL NO34

Wyrób przeznaczony jest do uszczelniania wtórnego szyb zespolonych. Może także być stosowany do prac szklarskich oraz wykonywania różnych spoin budowlanych, w tym miejsc narażonych na drgania i mechaniczne obciążenia. Zastosowanie ultra lekkich wypełniaczy zwiększa wydajność produktu i podnosi parametry termiczne.