16.09.2022

LAKMA SAT z CERTYFIAKTEM KOMPETENCJI Ogólnopolskiego Instytutu Nieruchomości!

Podczas konferencji organizowanej przez Ogólnopolski Instytut Nieruchomości, która odbyła się w Ustroniu w dniach 15-16 września 2022, firma LAKMA SAT Sp. z o.o. otrzymała CERTYFIAKT KOMPETENCJI w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych w eksploatacji budynków.

Z przyjemnością informuję, iż podczas konferencji organizowanej przez Ogólnopolski Instytut Nieruchomości, która odbyła się w Ustroniu w dniach 15-16 września 2022, firma LAKMA SAT Sp. z o.o. otrzymała CERTYFIAKT KOMPETENCJI w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych w eksploatacji budynków. Celem konferencji było zapoznanie zarządców i administratorów nieruchomości z efektywnością i ekonomiką stosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

Cieszy nas fakt, iż mogliśmy zaprezentować nasze rozwiązania z zakresu systemów ociepleń ETICS, a także innych bestsellerów produktowych wśród ważnej dla nas grupy docelowej.

Wierzymy, że przekazana podczas konferencji wiedza przyczyni się do zdobywania kolejnych inwestycji i stale rosnącej pozycji LAKMY jako firmy godnej zaufania wśród dostawców chemii budowanej.

certyfikat

Przeczytaj także