> >

Opis produktu

Elastyczny, jednoskładnikowy uszczelniacz silikonowy o neutralnym systemie utwardzania. Daje wysoko i trwale elastyczne uszczelnienie, charakteryzujące się bardzo dobrą przyczepnością do większości materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie: cegły, betonu, gazobetonu, laminatów szklanych, szkła, glazury, metali oraz większości nie plastycznych tworzyw sztucznych. Uszczelnienie jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Zastosowanie

Produkt przeznaczony do prac związanych z przemysłowym szklenie okien, szkleniem okien tradycyjnych, drewnianych, aluminiowych i PCV. Nadaje się do wypełniania szczelin dylatacyjnych, uszczelniania elementów prefabrykowanych w budownictwie, uszczelniania w metalowych chłodniach, kontenerach i zbiornikach, uszczelniania połączeń elementów blachy ocynkowanej, mosiądzu i innych metali, a także mocowania elementów szklanych na zewnątrz budynków.

Opakowanie

300 ml

Kolorystyka

bezbarwny, biały (RAL 9016*), dąb bielony (RAL 1019*), dąb rustykalny (RAL 8003*), czarny (RAL 9005*), sepia (RAL 8014*), sosna (RAL 1011*), winchester (RAL 8001*), palisander (RAL 8016*)

* - kolor może nieznacznie odbiegać od wzorca kolorystycznego RAL

Typ utwardzania

Czas obróbki

System

utwardzania

Temperatura aplikacji

(stosowania)

Wydajność

jednokomponentowy

(sieciuje wilgocią z powietrza)

ok. 6 min. neutralny oksymowy +5° do +35°C

18 mb spoiny

o wymiarach 4 x 4 mm

Kup online

Pliki do pobrania