>

Opis produktu

Silikon klej do luster ekologicznych na bazie lakieru wodnego - to 100% bezrozpuszczalnikowy klej – uszczelniacz o neutralnym systemie utwardzania. Dedykowany do mocowań i klejenia luster wyprodukowanych z lakierem na bazie wody. Konsystencja oraz kolor pozwalają na zastosowanie również do uszczelniania obrzeży luster. Doskonała przyczepność do większości materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie: szkła, drewna surowego i lakierowanego, glazury, cegły, betonu, gazobetonu, zapraw cementowych, laminatów szklanych, metali oraz niektórych tworzyw sztucznych. Klej po utwardzeniu jest trwały i całkowicie odporny na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV oraz zabezpieczony przed powstawaniem grzybów i pleśni.

 

Produkt dedykowany i polecany do ekologicznych luster MIRALITE PURE koncernu Saint Gobain.

Zastosowanie

Produkt przeznaczony jest do klejenia mozaik lustrzanych (klejenie lustro-lustro) oraz do bezpośredniego mocowania luster dekoracyjnych wyprodukowanych na bazie lakierów wodnych na różnych podłożach, w tym narażonych na wibracje i naprężenia, fugowania obrzeży luster oraz mocowania elementów szklanych na zewnątrz budynków.


SILIKON klej do luster ekologicznych można stosować do przyklejania luster wyprodukowanych wyłącznie z lakierem na bazie wody. UWAGA: do przyklejania luster innego typu zalecamy użycie Silikonowego kleju do luster.

Opakowanie

300 ml / 400 ml / 600 ml

Kolorystyka

bezbarwny

Typ utwardzania

Czas obróbki

System

utwardzania

Temperatura aplikacji

(stosowania)

Wydajność

jednokomponentowy

(sieciuje wilgocią z powietrza)

ok. 6 min. neutralny oksymowy +5° do +35°C

18 mb spoiny

o wymiarach 4 x 4 mm

Kup online

Pliki do pobrania