Nowoczesne zbrojone tynki mozaikowe marki LAKMA TERM

Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i coraz częściej występujących zmiennych skrajnych warunków atmosferycznych, LAKMA udoskonaliła recepturę, wzbogacając tynk o mikrowłókna zbrojące oraz nano technologię NANO CODE.

AKRYLTYNK M produkowany jest na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubościach ziarna od 0,8 do 1,2 mm lub 1,0 do 1,6 mm. Produkt dostępny jest w 56 melanżach kolorystycznych i może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Zbrojony Tynk Mozaikowy przeznaczony jest do wykonywania trwałych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania cokołów, fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych. Dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym, AKRYLTYNK M doskonale sprawdza się również we wnętrzach, a w szczególności do wykańczania fragmentów często użytkowanych, jak np. korytarze czy klatki schodowe, także w pomieszczeniach użytku publicznego, jak szkoły, urzędy czy przychodnie. Produkt posiada atest higieniczny, dzięki czemu możemy być pewni, że jest on zupełnie nieszkodliwy dla otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem może być również zastosowanie tynku mozaikowego w charakterze lamperii, lub do pokrywania fragmentów ścian w kuchniach lub łazienkach.

Firma LAKMA, w swoich autoryzowanych punktach sprzedaży, udostępnia ponad 200 mieszalników, dzięki którym Klient może zakupić każdy kolor "od ręki".