Naturalne Tynki marmurowe Francesco GUARDI Collezione

Tynk marmurowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania cokołów, fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się przy dekoracjach wnętrz w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, kuchnia, łazienka czy korytarz.

Tynk marmurowy dostępny jest w 10 wariantach kolorystycznych. Dzięki nieregularnym kształtom kruszywa oraz kolorach naturalnie występujących w przyrodzie nasze wnętrze może zyskać surowy, industrialny charakter lub przyjemny śródziemnomorski styl.

Decydując się na zastosowanie tynku na zewnątrz budynku, możemy uzyskać niepowtarzalną harmonię pomiędzy np. tynkowanym cokołem, a posadzką z kostki brukowej od wielu znanych producentów wykorzystujących niemal ten sam kruszec, który znajduje się w Tynku marmurowym z kolekcji Guardii.