Aktualności

System renowacji elewacji LAKMA TERM ST REPAIR w ofercie LAKMA

15.10.2020

Miło nam poinformować, iż po kilkunastomiesięcznym okresie badań przeprowadzonych w Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie otrzymaliśmy Krajową Ocenę Techniczną dla systemu renowacyjnego elewacji LAKMA TERM ST REPAIR.


Czytaj więcej

 

System przeznaczony jest do zwiększenia termoizolacyjności ścian zewnętrznych, ocieplonych wcześniej styropianem i znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju budynków.  Renowację dokonuje się w przypadku gdy istniejące już ocieplenie ścian zewnętrznych budynków jest w złym stanie technicznym i/lub nie spełnia aktualnych wymagań izolacyjności cieplnej.

Zastosowanie systemu LAKMA TERM ST REPAIR znacząco obniża koszty renowacji budynku.

 

Z treścią dokumentów można zapoznać się pod nastepującymi linkami:

Techniczna LAKMA TERM ST REPAIR

Deklaracja Właściwości Użytkowych LAKMA TERM ST REPAIR

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ - Olej do drewna w ofercie LAKMA

16.09.2020

Tuż przed nadejściem jesieni do stałej oferty chemii budowlanej marki LAKMA trafił nowy produkt – wysokojakościowy Olej do drewna. Przeznaczony jest do ochrono–dekoracyjnego malowania drewna krajowego i egzotycznego.


Czytaj więcej

 

Olej do drewna marki LAKMA to produkt na bazie wysokiej jakości olejów naturalnych, z dużą zawartością oleju tungowego. Przeznaczony jest do malowania powierzchni drewnianych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak m.in. tarasy, meble ogrodowe, pomosty, ogrodzenia, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa, okładziny drewniane, meble, elementy konstrukcyjne, listwy i belki dekoracyjne, boazerie, podłogi. Dostępny w 6 wersjach kolorystycznych.

 

Więcej na stronie produktu pod adresem:

 

https://lakma.pl/pl/olej-do-drewna.html

Kampania reklamowa producenta chemii budowlanej LAKMA SAT na antenie telewizji HG TV

18.06.2020

Począwszy od 15 czerwca 2020 na antenie telewizji HG TV prowadzona będzie kampania reklamowa dla wybranych produktów z portfolio chemii budowlanej polskiego producenta LAKMA SAT. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego spotu.


Czytaj więcej

HGTV Home & Garden to kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadając głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów. To właśnie na jego antenie w okresie od 15 do 27 czerwca 2020 roku przed i po wybranych audycjach emitowany będzie spot reklamujący tynk silikonowy TYNKSIL QS plus oraz markę Francesco GUARDI Collezione. Przez blisko 2 tygodnie nasze produkty będą obecne w tysiącach domów i mieszkań przed i po najważniejszych programach o tematyce remontowo – budowlanej.

Akcja prowadzona będzie przy okazji emisji takich programów jak: Nowy dom, nowe miejsce; Domy z potencjałem; Akademia ogrodnika; Zarobić na remoncie; Nowa Maja w ogrodzie; Nowe życie w starym domu; Szaleństwo minidomów; Poszukiwacze domów; Łowcy domów do remontu; Remonty Christiny; Recepta na stary dom; Niezwykłe domy; Luksusowe minidomy; Wymarzony pokój oraz Poszukiwacze domów 109.

 

Akcja prowadzona jest w ramach ogólnopolskiej kampanii KUPUJ POLSKIE.

 

LAKMA w programie FABRYKI w Polsce na antenie TVS

14.06.2020

Zostaliśmy bohaterem drugiego z czerwcowych odcinków popularnego cyklu Fabryki w Polsce emitowanego na ekranie TVS. Na antenie tego programu uchyliliśmy rąbka tajemnicy i pokazaliśmy jak produkujemy silikony oraz tynki elewacyjne.


Czytaj więcej

Film do obejrzenia jest także w serwisie Youtube. Zapraszamy do seansu:

 

Producent chemii budowlanej LAKMA SAT z certyfikatem ISO 9001:2015

28.05.2019

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w ocenie jednostki certyfikującej LL-C (Certification) Czech Republic a.s., system zarządzania jakością w firmie LAKMA SAT Sp z o.o. spełnił wymagania normy : ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie produkcji i projektowania wyrobów chemii budowlanej.


Czytaj więcej

Standard ISO to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. ISO należy do najważniejszych dokumentów potwierdzających dane zdolności produkcyjne i jakościowe przedsiebiorstw na świecie. Norma, po spełnieniu restrykcyjnych obwarunkowań, może być uzyskana przez każdą organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Jej zapisy zorientowane są na zrozumienie i spełnienia wymagań klientów, a więc sprecyzowanych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcia właściwego podejścia procesowego, dostarczania wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

 

Certyfikat został przyznany m.in. naszym dwóm oddziałom produkcyjnym:

 

1. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Akacjowa 5, 43-400 Cieszyn

2. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Mała Łąka 22, 43-400 Cieszyn

 

Otrzymany certyfikat to potwierdzenie najwyższych standardów w zakresie produkcji i projektowania wszystkich naszych wyrobów chemii budowlanej.Tym samym firma LAKMA SAT dołącza do grona największych certyfikowanych producentów chemii  w zakresie m.in. sprawnego zarządzania jakością produkcji, standardów zarządzania, obsługi klientów oraz projektowania i wdrażania nowych rozwiązań w budownictwie.