Aktualności

Kampania reklamowa producenta chemii budowlanej LAKMA SAT na antenie telewizji HG TV

18.06.2020

Począwszy od 15 czerwca 2020 na antenie telewizji HG TV prowadzona będzie kampania reklamowa dla wybranych produktów z portfolio chemii budowlanej polskiego producenta LAKMA SAT. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego spotu.


Czytaj więcej

HGTV Home & Garden to kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadając głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów. To właśnie na jego antenie w okresie od 15 do 27 czerwca 2020 roku przed i po wybranych audycjach emitowany będzie spot reklamujący tynk silikonowy TYNKSIL QS plus oraz markę Francesco GUARDI Collezione. Przez blisko 2 tygodnie nasze produkty będą obecne w tysiącach domów i mieszkań przed i po najważniejszych programach o tematyce remontowo – budowlanej.

Akcja prowadzona będzie przy okazji emisji takich programów jak: Nowy dom, nowe miejsce; Domy z potencjałem; Akademia ogrodnika; Zarobić na remoncie; Nowa Maja w ogrodzie; Nowe życie w starym domu; Szaleństwo minidomów; Poszukiwacze domów; Łowcy domów do remontu; Remonty Christiny; Recepta na stary dom; Niezwykłe domy; Luksusowe minidomy; Wymarzony pokój oraz Poszukiwacze domów 109.

 

Akcja prowadzona jest w ramach ogólnopolskiej kampanii KUPUJ POLSKIE.

 

LAKMA w programie FABRYKI w Polsce na antenie TVS

14.06.2020

Zostaliśmy bohaterem drugiego z czerwcowych odcinków popularnego cyklu Fabryki w Polsce emitowanego na ekranie TVS. Na antenie tego programu uchyliliśmy rąbka tajemnicy i pokazaliśmy jak produkujemy silikony oraz tynki elewacyjne.


Czytaj więcej

Film do obejrzenia jest także w serwisie Youtube. Zapraszamy do seansu:

 

Producent chemii budowlanej LAKMA SAT z certyfikatem ISO 9001:2015

28.05.2019

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w ocenie jednostki certyfikującej LL-C (Certification) Czech Republic a.s., system zarządzania jakością w firmie LAKMA SAT Sp z o.o. spełnił wymagania normy : ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie produkcji i projektowania wyrobów chemii budowlanej.


Czytaj więcej

Standard ISO to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. ISO należy do najważniejszych dokumentów potwierdzających dane zdolności produkcyjne i jakościowe przedsiebiorstw na świecie. Norma, po spełnieniu restrykcyjnych obwarunkowań, może być uzyskana przez każdą organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Jej zapisy zorientowane są na zrozumienie i spełnienia wymagań klientów, a więc sprecyzowanych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcia właściwego podejścia procesowego, dostarczania wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

 

Certyfikat został przyznany m.in. naszym dwóm oddziałom produkcyjnym:

 

1. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Akacjowa 5, 43-400 Cieszyn

2. LAKMA SAT Sp. z o.o., ul. Mała Łąka 22, 43-400 Cieszyn

 

Otrzymany certyfikat to potwierdzenie najwyższych standardów w zakresie produkcji i projektowania wszystkich naszych wyrobów chemii budowlanej.Tym samym firma LAKMA SAT dołącza do grona największych certyfikowanych producentów chemii  w zakresie m.in. sprawnego zarządzania jakością produkcji, standardów zarządzania, obsługi klientów oraz projektowania i wdrażania nowych rozwiązań w budownictwie.

 

PREMIERA: filmy instruktażowe dla najnowszych farb Francesco GUARDI Collezione

23.05.2019

W ramach tegorocznych działań promocyjnych dla nowych produktów marki Francesco GUARDI Collezione prezentujemy prezentujemy nasze najnowsze filmy instruktażowe dla dwóch nowych farb dekoracyjnych: Farby o efekcie śniegu i Farby o efekcie gwiezdnej nocy.


Czytaj więcej

Te dwie najnowsze farby w portfolio marki pozwalają na uzyskanie niezwykle widowiskowych i zarazem subtelnych efektów dekoracyjnych. Możliwe jest to dzięki złotym i srebrnym drobinom, które przy odpowiednim doświetleniu (światłem naturalnym i/lub sztucznym) tworzą wspaniały  wizualny spektakl na ścianie.

 

Film instruktażowy dla Farby o efekcie śniegu i Farby o efekcie gwiezdnej nocy można zobaczyć już na oficjalnym kanale w serwisie Youtube:

FARBA O EFEKCIE ŚNIEGU

 

FARBA O EFEKCIE GWIEZDNEJ NOCY

LAKMA partnerem wpierającym konferencji PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem 2019

12.04.2019

Już w najbliższy wtorek zapraszamy do udziału w Konferencji PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem pt. „Miasto w obliczu zmian. W kierunku zrównoważonego budownictwa”, która odbędzie się na terenie centrum biurowego Textorial Park w Łodzi Partnerem wpierającym całego wydarzenia została LAKMA, wstęp wolny.


Czytaj więcej

Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, w wybranym mieście w Polsce, we współpracy z danym samorządem. Podczas tego wydarzenia panel dyskusyjny „Bilans zielonych materiałów i technologii. Wpływ budynków na zdrowie i komfort. Zrównoważone materiały w sektorze budowlanym” (godz. 10.30-11.15) poprowadzi:

 

pani Ewa Kosmala - General Marketing Coordinator w Grupie LAKMA.

 

Wraz z zaproszonymi gośćmi poruszona zostanie m.in. tematyka:

 

- maksymalizacja efektywności budynków i środowiska zabudowanego
- jego wpływ na środowisko naturalne, środowisko miejskie i użytkowników. 
- wybór i wpływ materiałów na zdrowie ludzi i środowisko, realne korzyści
- jak wykorzystać innowacje zielonego budownictwa, które umożliwiają lepsze życie.

 

Podczas konferencji mówić będziemy także m.in. o aktywizowaniu społeczności tak, by mogły wykorzystać swój potencjał do zrównoważenia domów i miast. Przedstawimy przykłady, w których rewitalizacja i nadanie nowych funkcji w starych budynkach zmieniają miasto. Wiele uwagi poświęcimy zarządzaniu doświadczeniami, czyli tworzeniu miejskich przestrzeni i budynków rozwijających się w równowadze ze środowiskiem, zielonych i przyjaznych mieszkańcom. W programie znajdzie się polityka środowiskowa oraz ekologiczne standardy w miastach - nie tylko ważne, ale wręcz niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców. Podkreślimy aspekty zrównoważonego projektowania. Omówimy także kwestię wpływu materiałów budowlanych i technologii na zdrowie i komfort oraz istotę ich odpowiedniego doboru.

 

Szczegóły oraz program wydarzenia na stronie organizatora:

 

https://konferencja.plgbc.org.pl